Agnieszka Ejme

W Grupie FOKUS jestem odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę Klientów. Moimi Klientami są największe firmy międzynarodowe i polskie. Realizuję dla nich wieloetapowe projekty rozwojowe w kraju i za granicą. Prowadzę szkolenia i działania rozwojowe zarówno F2F jak i zdalnie.

Potrafię przygotować i przeprowadzić działania rozwojowe z obszaru przywództwa, komunikacji, współpracy i efektywności osobistej. Pomagam firmom i zespołom trenerski budować angażujące programy szkoleń on-line i podnosić kompetencje niezbędne do ich prowadzenia. Realizuję szkolenia z tematów leadership, change managementu, budowania motywacji i zaangażowania, przewodzenia zespołami rozproszonym, działającym w świecie VUCA. Pracuję z zarządami firm, wyższą i średnią kadrą managerską oraz specjalistami. Prowadzę procesy executive coachingu i team coaching. Moderuję warsztaty interwencyjne. Pomagam zespołom znajdującym się w kryzysie (komunikacji, współpracy). Szkolę handlowców i doradców. Pomagam opracowywać i wdrażać standardy sprzedaży i obsługi klientów. Zawsze koncentruję się na celach, dbając zarówno o efekty jak i atmosferę spotkań.

Od 1997 roku prowadzę projekty doradczo – szkoleniowe, szkolenia, warsztaty oraz procesy coachingowe. Od 2000 roku jestem związana z Grupą FOKUS. Trzy lata pracowałam w międzynarodowej Firmie konsultingowej Mercuri International na stanowisku Konsultantki oraz Menedżerki Projektów Międzynarodowych, gdzie prowadziłam projekty szkoleniowe z zakresu sprzedaży i zarządzania Pracownikami oraz miałam okazję, aby doskonalić swoje umiejętności trenerskie na zagranicznych kursach.

Jestem certyfikowaną Coach ICC (International Coaching Community). W swojej pracy łączę różne nurty i wykorzystuję całe spektrum narzędzi coachingowych, związanych zarówno z business coachingiem nastawionym na pomoc w znalezieniu konkretnych rozwiązań biznesowych, jak i coachingiem rozwojowym, który rozumiem jako rozwój kompetencji osobistych, zwiększających efektywność zawodową.

Mam certyfikację upoważniającą mnie do korzystania z następujących narzędzi psychometrycznych: 15 FQ, Talent Q, Insights Discovery oraz SH Training (symulacje i gry szkoleniowe).

Przeszłam ścieżkę kariery zawodowej od stanowiska Przedstawicielki Handlowej do stanowiska Menedżerki Regionalnej w wiodącej Firmie branży FMCG, osiągając bardzo dobre wyniki handlowe.

Jestem absolwentką półrocznego stażu na Uniwersytecie Loughborough w Wielkiej Brytanii. Ukończyłam Socjologię oraz Kurs Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim.

Kluczowe jest dla mnie uruchamianie potencjału i energii, przekazywanie sprawdzonych pomysłów, gotowych do wdrożenia zaraz po szkoleniach. Prowadzone przez mnie projekty przyczyniły się do podniesienia poziomu zaangażowania pracowników, zmniejszenia rotacji, wzrostów sprzedaży, udziałów w rynku, wprowadzenia standardów. Moją misją jest budowanie środowiska biznesowego w którym będziemy nie tylko realizowali zakładane cele, ale również szanowali, wspierali i dbali o siebie.

Klienci cenią mnie za efektywność prowadzonych przeze mnie działań doradczych, umiejętność analitycznego myślenia, koncentrację na strategii biznesowej Firmy, nowatorskie rozwiązania i wysoki poziom odpowiedzialności za wyniki osiągane w rezultacie prowadzonych wspólnie projektów.

Jestem pasjonatką sztuki współczesnej i literatury. Bardzo lubię ruch, szczególnie na świeżym powietrzu. Energię do działania czerpię ze spotkań z przyjaciółmi, wizyt w galeriach, teatrach i na koncertach. Kocham podróże, podczas których najchętniej łączę przyjemność poznawania odległych miejsc z próbowaniem egzotycznych potraw. Jestem weganką zaangażowaną w kwestie społeczne i ekologiczne.

Skip to content