Małgorzata Łozińska

Jestem psychologiem, HR-owcem, trenerką, coachem. Ukończyłam Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W 2012 roku uzyskałam certyfikat Mastera NLP. W roku 2013 ukończyłam Akademię Trenera Biznesu. W 2015 roku ukończyłam w Norman Benett Academy kurs coachingowy i uzyskałam tytuł Coacha Praktyka Biznesu wg standardów European Mentoring & Coaching Council.

Posiadam 20 letnie doświadczenie zawodowe, związane z zarządzaniem ludźmi w organizacjach.  Przez blisko 10 lat pracowałam jako manager ds. rozwoju i rekrutacji w prywatnej opiece medycznej – MEDICOVER, gdzie byłam odpowiedzialna za budowanie, wdrażanie i stały monitoring procesów rekrutacji, adaptacji, rozwoju i szkoleń, oceny pracy w oparciu o realizację celów i kompetencje.

W ramach obszaru pracy z kompetencjami, rozpoczęłam moją trwającą do dziś przygodę z Assessment / Development Center. Opracowuję metodologię na potrzeby klienta, piszę casy, szkolę asesorów, sama występuję w roli kierownika projektów AC/DC lub w roli asesora wiodącego. Jestem współtwórcą jedynej w Polsce metodologii AC/DC do badania kompetencji profesjonalistów HR w odniesieniu do modelu kompetencji Dave’a Ulricha.

Jestem zaangażowana w realizację projektów doradczych i rozwojowych w zakresie zarządzania ludźmi i podnoszenia ich kompetencji w miejscu pracy. Specjalizuję się w projektach skierowanych do szerokich grup pracowniczych lub menadżerów, których celem jest nauka nowych umiejętności, integracja ludzi wokół wspólnych celów i wartości. Wspieram klientów w budowaniu narzędzi i procesów, takich jak np. modele kompetencji korporacyjnych, opisy stanowisk pracy, ścieżki kariery, ocena pracownicza, polityka rozwojowa, programy talentowe i sukcesyjne.

Prowadzę szkolenia specjalistyczne dla pracowników działów HR (akademia asesora, tworzenie metodologii ACDC, projektowanie ścieżek rozwoju, wywiady behawioralne, ocena okresowa, zarządzanie talentami, trudne rozmowy).

Jako coach pomagam Klientom w osiągnięciu zakładanych celów i efektów, zawsze w poszanowaniu ich unikalnej mapy i w dbałości o ekologię celu. Poprzez dobór odpowiednich narzędzi i technik pomagam Klientom bezpiecznie dotrzeć do ważnych dla nich odpowiedzi. Wykorzystuję metody coachingowe podczas pracy indywidualnej a także w czasie grupowych warsztatów.

Klienci cenią mnie za wnikliwą diagnozę potrzeb interesariuszy projektów rozwojowych, staranne przygotowanie programu, swobodną atmosferę na zajęciach, oraz uważność na uczestników.

W ciągu kilkunastu lat pracy, miałam przyjemność pracować dla branży medycznej, farmaceutycznej, diagnostycznej, produkcyjnej, spożywczej, HoReCa, retailu, kolejnictwa, gazowniczej, budowlanej, bankowości, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, medialnej, sektora publicznego i fundacji.

Prywatnie jestem pasjonatką rękodzieła. Tworzę ceramikę, szyję, szydełkuję. W swojej pracowni prowadzę warsztaty kreatywne dla kobiet (www.lozinska.pl). Mam misję budzenia w ludziach kreatywności, która drzemie w każdym. Oprócz twórczości, moją miłością są psy.

Skip to content