Eliza Gniado

Jestem Trenerką, Coachem, Superwizorką Metody Dramy, certyfikowaną trenerką DISC® oraz Psychoterapeutką.

Posiadam 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu coachingów, w tym także dla kadry managerskiej i zarządu. Mam 19-letnie doświadczenie trenerskie. Zbierałam je pracując wewnątrz korporacji – Orange, NGO, jako Freelancer współpracujący z wieloma podmiotami oraz jako współwłaściciel Firmy. Dzięki temu dobrze rozumiem potrzeby jednostki i organizacji, potrafię współpracować z osobami odpowiedzialnymi za rozwój oraz biznes. Zafascynowałam się dramą      i jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadzałam metodę dramy do szkoleń biznesowych. Obecnie jestem jej Superwizorem.

Prowadzę coaching managerski i life-coaching. W szkoleniach specjalizuję się w  tematach dotyczących zarządzania, rozwoju umiejętności osobistych, komunikacji, kreatywności, równowagi życiowej oraz w szkoleniach z obsługi Klienta i sprzedażowych. Realizuję warsztaty interwencyjne dla Zespołów wokół rozwiązywania problemów i konfliktów.
Klienci cenią mnie za umiejętność łączenia biznesowego i empatycznego podejścia do omawianych zagadnień, za refleks trenerski, humor i energię którą ze sobą niosę.

Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Jako wykładowca szkół trenerskich uczę trenerów biznesu zasad edukacji ludzi dorosłych, metod pracy z grupą, współpracy z organizacją, efektywności szkoleń. Prowadzę treningi interpersonalne. Realizuję badania z wykorzystaniem metodologii Extended DISC, prowadzę warsztaty i indywidualne sesje feedbackowe.

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim (IPSIR 2000r., indywidualny tok) oraz Studia Podyplomowe – Zarządzanie Personelem (2002 r.), jak również Szkołę Trenerów (Akademia Trop 2003r.) oraz Coachingu (2008 r.). Jestem dyplomowaną instruktorką teatralną i dramową (drama brytyjska). Jako Założycielka Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP –KLATKA, przez kilka pierwszych lat byłam jego vice-prezeską.  Jestem Certyfikowaną Trenerką/Konsultantką  metodologii DISC. Wciąż się rozwijam, obecnie kończę szkołę psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie doskonalę kompetencje związane z empatią i fenomenologicznym rozumieniem drugiego człowieka

Klienci, z którymi współpracowałam to m.in:
T-mobile, Orange, PwC, Polpharma, ProService, Orlen, BZ WBK, BGŻ, Aviva, Bayer, Biuro Rzecznika Praw Pacjenta, Cushman & Wakefield Straż Miejska m. ST. Warszawy, Client & Friends, ING, ZUS, SWPS, British Council, Grupa Trop, DTI, Impact Polska, AIESEC Polska, Biuro Architektoniczne Arche+, Erbud, Lafarge, Ministerstwo Finansów, Oney, SGH, Warta, Arval.

W życiu prywatnym także to co robię, robię z pasją i zaangażowaniem. Żegluję na rejsach morskich, nurkuję (stopień P2), samodzielnie podróżuję w dalekie miejsca.

Przyjmuję także Klientów jako Psychoterapeutka.

Skip to content