Anna Zdral

Jestem certyfikowaną trenerką PTP (licencje trenerskie I oraz II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Ukończyłam Szkołę Trenerów Dramy w Fundacji Drama Way. Od ponad 15 lat przygotowuję oraz dostarczam warsztaty i szkolenia dla organizacji, rozwijające umiejętności psychospołeczne potrzebne do efektywnego wykonywania codziennej pracy (funkcje menedżerskie, przywództwo, relacje z Klientami, skuteczna współpraca i komunikacja, rozwój osobisty, umiejętności trenerskie, warsztaty dla zespołów). Pracę w biznesie łączę z działalnością w sektorze ngo – współpracuję z Fundacją Rodzić po Ludzku, gdzie współtworzę i prowadzę programy rozwojowe dla pracowników służby zdrowia: szkolenia, konferencje oraz wykłady.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału psychologii.
Klienci, z którymi pracowałam to między innymi: Metlife, Orbis, Lidl, Siemens, Carrefour, Superpharm, BGK, Porsche Inter Auto, Dedeco, PGE Systemy, PGE Synergia, Merck, Empik, Polpharma, Dom Construction, Maspex, Lidl, NCBR, WWF Polska, DKMS, Aldi.

Klienci cenią mnie za: pasję i energię towarzyszące dostarczanym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, umiejętność słuchania i angażowania grupy do współpracy, poczucie humoru i lekkość prezentowania.

Uwielbiam uczyć się nowych umiejętności, fascynuje mnie praca z głosem. W wolnym czasie czytam książki, biegam i maszeruję po lesie, spotykam się z rodziną i znajomymi, ćwiczę oraz spędzam czas ze swoimi zwierzętami

Skip to content