Magdalena Szymalak

Jestem psycholożką, trenerką i terapeutką. Ukończyłam psychologię w j. angielskim na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ze specjalizacją w treningu i wspieraniu rozwoju oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Od 2011 r. prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów, współpracy, radzenia sobie ze stresem i emocjami, profilaktyki uzależnień, dbania o zdrowie psychofizyczne, kreatywnego myślenia oraz twórczości. Mam doświadczenie w pracy z różnorodnymi grupami i potrafię się do nich dostosowywać. W tworzeniu szkoleń bazuję na analizie potrzeb, oczekiwań i celów zarówno organizatora, jak i uczestników/uczestniczek, dbając o wysoki poziom satysfakcji wszystkich stron. Prowadzę zajęcia również w języku angielskim.

Praca z ludźmi jest moją pasją. Dlatego też stawiam na stwarzanie bezpiecznej, nieoceniającej i przyjaznej atmosfery. Lubię wzmacniać uczestników/uczestniczek poprzez pracę na zasobach i potencjałach. Moi klienci najbardziej chwalą sobie rzetelność i przystępność przekazywanej wiedzy oraz szczerość, otwartość i humor w naszej komunikacji.

Od wielu lat zgłębiam również wzajemny wpływ psychiki, emocji i ciała, dzięki czemu wśród metod mojej pracy znajdują się techniki oddechowe, uważność (mindfulness), praca z głosem i postawą ciała, ruch oraz swobodna ekspresja. W 2022 r. ukończyłam pierwszą edycję Polskiej Szkoły Facylitatorów Biodanzy – metody terapeutyczno-rozwojowej bazującej na ruchu intuicyjnym i ćwiczeniach w interakcji z innymi osobami. Prowadzę w Warszawie stałą grupę rozwojową w tej metodzie.

Wolny czas najchętniej spędzam w ruchu i przyrodzie. Podróżuję, by podziwiać świat z perspektywy rowerowego siodełka, górskich szczytów i morskich głębin, chociaż do miast też czasem zaglądam. Od 10 lat cienko śpiewam w grupie wspaniałych osób. A jeśli akurat kończę jakąś ścieżkę rozwoju, na pewno obmyślam nową.

Skip to content