Hanna Grudowska

Z wykształcenia jestem socjologiem.

Pierwsza połowa mojego życia zawodowego to praca na stanowiskach managerskich w mediach i marketingu.

Druga połowa to praca coachingowa i trenerska.

Zawodu uczyłam się na studiach podyplomowych i wielu kursach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Najbardziej cenię sobie moje doświadczenie rozwojowe w pracy jako współprowadzący zajęcia w szkole trenerów, w szkole coachów i na treningach interpersonalnych. Tam mogłam od najlepszych uczyć się zawodu, praktykując pod ich okiem.

Indywidualnie pracuję z klientami w procesach coachingowych. Są to członkowie zarządów, menagerowie ale i pracownicy niższego szczebla. Klienci indywidualni szczególnie cenią sobie moje umiejętności pracy na ich talentach i mocnych stronach, ale i za specyficzną, wzmacniającą ich poczucie sprawczości, relację.

Grupowo pracuję zarówno coachingowo – w coachingach grupowych i coachingach zespołów, jak i warsztatowo i szkoleniowo. Moją mocną stroną jest łatwość w budowaniu efektywnego kontaktu, elastyczność w wykorzystywaniu różnego rodzaju narzędzi dostosowując do aktualnie pojawiających się potrzeb. Chętnie też dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, zawsze pamiętając jednak o tym, że to uczestnicy są dla siebie największym zasobem i to oni decydują co jest dla nich ważne i im przydatne. Potrafię pracować procesowo – na tym co aktualnie pojawia się w grupie, jak i na strukturze – efektywnie dzieląc się i angażując uczestników, zakontraktowanym z Zamawiającym, materiałem merytorycznym.

Co mówią o mnie Klienci:

  • „Wreszcie wiemy, dokąd zmierzamy, kiedy tam dojdziemy i czego potrzebujemy by tam dotrzeć.”
  • „Czekam na te Twoje spotkania jak na zbawienie. Nie wiem, jak to robisz, ale przy Tobie wszystko mi się w głowie jakoś układa.”
  • „Znów poczułam jak wiele znaczę.”

Co mi sprawiło największą satysfakcję w pracy:

  • połączenie konkurujących ze sobą sprzedażowo zespołów,
  • nowe otwarcie dla zespołu w permanentnym konflikcie, współpraca przy ustaleniu nowych zasad pracy, połączenie coachingu z mentoringiem,
  • awans dla managera, który wcześniej miał zostać odsunięty, po latach nieudanych prób rozwoju umiejętności managerskich,
  • gdy zespół managerów przygotował pełen plan realizacji celów w ramach nowego projektu, który wcześniej uznawali za niemożliwy do zrealizowania.

Zawodowo pasjonuje mnie komunikacja i neurobiologia, prywatnie jestem stałym bywalcem pchlich targów 😉

Więcej o mnie www.hannagrudowska.pl

Skip to content